Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
45 %
2.1kmh
0 %
Die
30 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
38 °
E diel, 1 Gusht, 2021

Tjetër humbje në radhët e bluzave të bardha, ndërron jetë nga Covid farmacistja Marinaqi Kondakçi

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

73f414e9e2db12cc4ba6774163cfc52d

Një tjetër humbje është shënuar sot nga radhët e bluzave të bardha. Si pasojë e koronavirusit ka ndërruar jetë farmacistja nga Lushnja, Marinaqi Hazizi (Kondakçi).

Ajo la pas shumë dhimbje dhe lot, tek familja dhe miqtë e afërt, por jo vetëm. Marinaq Hazizi lindi më 10.01.1954, në qytetin e Lushnjës. Në vitin 1977 përfundoi studimet e larta për farmaci në Universitetin e Tiranës.

Marinaqi jetonte dhe e ushtronte profesionin e vet në qytetin e lindjes në Lushnjë. Stafi i Newsbomb.al i shpreh ngushëllimet e sinqerta familjes së saj dhe gjithë të dashurve.

149445100_2837751423150342_6820192451657937169_n.jpg

Më shumë

spot_img
spot_img