Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
42 %
1.5kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Tjetër “goditje” për LSI, shkrihen 7 degë dhe 120 anëtarë i bashkohen PS

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

85b640a5edacd2cf50b88c506c30ea49

120 anëtarët të LSI-së në Kombinat kanë “dhënë dorëheqjen”, duke u bërë pjesë e PS-së.

Burime pranë Pasrtisë Socialiste bëjnë me dije se 7 degë dhe 120 anëtarë të LSI-së në Kombinat i janë bashkuar PS.

Kujtojmë që deri më tani LSI-së i janë larguar edhe figura të tjera të njohura, si ish-ministri Nasip Naço, Gledion Rehovica nga qarku i Beratit, Ish-drejtori i portit të Durrësit, ish-drejtori i Aviacionit Civil, Aleksandër Lipivani duke iu bashkuar PS.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img