Tirana
clear sky
37.5 ° C
37.5 °
37.5 °
20 %
2.1kmh
0 %
Pre
36 °
Sht
34 °
Die
34 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Tjetër dështim për opozitën në KAS, pas Gjirokastrës “bie” edhe Berati: Nuk ka pavlefshmëri apo përsëritje të zgjedhjeve!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Komisioni i Ankesave dhe Sanksioneve në KQZ ka rrëzuar ankimimin e Partisë Demokratike dhe Lëvizjes Socialiste për Integrim edhe për Qarkun e Beratit.

Është marrë vendimi se nuk ka pavlefshmëri të zgjedhjeve dhe rivotim as në këtë qark. Kjo është një tjetër goditje dhe dështim për opozitën në KAS, pasi sot i njejti vendim u mor edhe për qarkun e Gjirokastrës.

Ndërkohë që ditën e nesërme KAS ka njoftuar se do të marrë vendimi në lidhje me kërkesën tjetër, atë të Lëvizjes Socialiste për Integrim, për rinumërim të votave në këtë qark.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img