Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
0kmh
20 %
Hën
35 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
26 °
E hënë, 8 Gusht, 2022
spot_img

Tjetër aksion antidrogë, në pranga 5 trafikantët shqiptarë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksion antidrogë është zhvilluar sot në Greqi, ku në pranga kanë rënë 3 shtetas shqiptarë dhe 2 grekë.

albsig

Sipas policisë greke, janë sekuestruar 23 kg drogë e llojit heroine dhe 38.8 gram mariuanë, në zonën e Aspropirgos në Athinë,.

Mësohet se lënda narkotike magazinohej në Athinë për tu shitur më pas në Larisa.

Policia ka arrestuar menjëherë 3 shtetasit shqiptarë dhe 2 grekët,identiteti i të cilëve ende nuk bëhet i ditur. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img