Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
18 %
2.1kmh
0 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
E enjte, 19 Maj, 2022
spot_img

Tjetër aksident në vend, përplasen dy makina në Krujë, dërgohet me urgjencë në spital, punonjësi i policisë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident tjetër është shënuar herët në mëngjes në Krujë, ku janë përplasur dy makina.

Bëhet me dije se një mjet me drejtues shtetasin N. H., 57 vjeç, punonjës policie në Komisariatin e Policisë Krujë, është përplasur me një mjet tjetër me drejtues shtetasin M. B, 30 vjeç.

Si pasojë ka mbetur i plagosur, punonjësi i policisë, i cili është dërguar në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Policia po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

“Më datë 28.11.2021, rreth orës 06:10, në Dreven Krujë, një mjet me drejtues shtetasin N. H., 57 vjeç, punonjës policie në Komisariatin e Policisë Krujë, është përplasur me një mjet tjetër me drejtues shtetasin M. B, 30 vjeç.

Shtetasi N. H, ndodhet nën kujdesin e mjekëve në Spitalin e Traumës Tiranë, jashtë rrezikut për jetën”, thuhet në njoftimin e policisë.

Kujtojmë që pak minuta më parë u raportua për një aksident të rënë, ku një mabulancë u pëprplas me një mjet, ku si pasojë humbi jetën pacientja 42-vjeçare dhe mbetën trë plagosur rëndë tre të tjerë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img