Tirana
scattered clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
3.1kmh
40 %
Enj
12 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
13 °
Hën
12 °
E enjte, 2 Dhjetor, 2021
spot_img

Tjetër aksident në autostradën e Milotit, makina përplaset me kamionin, 1 viktimë dhe 2 të plagosur në gjendje të rëndë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

88393d722930542419986c593a3438e3

Një 40-vjeçare ka humbur jetën dhe dy të tjerë janë plagosur si pasojë e një aksidenti të ndodhur pak më parë në aksin rrugor “Thumanë-Krujë”. 

Deri tani bëhet me dije se një makinë tip “Opel” është përplasur me një kamion. Si pasojë e aksidentit, janë plagosur edhe dy persona të tjerë, të cilët janë dërguar me urgjencë në spital. 

Ndërkohë, mëngjesin e sotëm një tjetër aksident i rëndë është regjistruar në autostradën e Milotit, ku është përfshirë një mjet tip Golf 5 dhe një ekskavator. SI pasojë dy personat që udhëtonin me “Golf 5” kanë mbetur të plagosur.

“Më datë 23.11.2020, në orën 11:10, në aksin rrugor Thumanë -Krujë, janë përfshirë në aksident rrugor një mjet tip “Trajler” me një mjet tip “Opel”  dhe për pasojë ka ndërruar jetë një shtetase rreth 40 vjeçe (ende e paidentifikuar pasagjere në mjetin tip “Opel”) dhe janë lënduar 2 shtetas, të cilët janë dërguar në spital. Drejtuesi i mjetit tip “Trajler” është shoqëruar në ambjentet e Policisë për veprime të mëtejshme”, njofton Policia.

Screenshot_14.jpg
Screenshot_15.jpg
Screenshot_12.jpg
Screenshot_13.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img