Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
76 %
2.1kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
30 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

Tjetër aksident I TMERRSHËM në Fier, ‘’Audi’’ përplas këmbësoren dhe largohet nga vendngjarja, gruaja në gjendje kritike

spot_img

Lajme të ngjashëm

4445000a059e3515bcb9ddbb94803088

Një tjetër aksident u regjistrua në minutat e fundit po në rrethin e Fierit. Një automjet tip ‘’Audi’’ ka përplasur një këmbësore në fshatin Patos.

47-vjeçarja A.M. është dërguar me urgjencë në Spitalin e Fierit dhe mësohet se ndodhet në gjendje kritike për jetën.

Ndërkohë, drejtuesi i mjetit, i cili ende nuk është identifikuar, është larguar nga vendngjarja bashkë me makinën.

Paraditen e sotme, 24-vjeçari Flamur Tahaj vdiq në aksin Levan-Tepelenë, pasi motorri u godit nga makina ‘’Benz’’ e Kudret Zykës, i cili ia mbathi nga vendngjarja, por u arrestua pas 3 orësh nga policia.

Më shumë

spot_img