Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
72 %
1.5kmh
0 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
27 °
Mar
25 °
E premte, 17 Shtator, 2021

Tjetër aksident i rëndë në Vlorë, makina përplas një person me biçikletë, largohet nga vendngjarja

spot_img

Lajme të ngjashëm

5c13d50695865ca1f971f79e6cb10dff

Një tjetër aksident i rëndë është regjistruar këtë pasdite në qytetin bregdetar të Vlorës.

Në vendin e quajtur ‘Pylli i Sodës’, një makinë ka goditur një person me biçikletë dhe është larguar nga vendngjarja.

Ndërkohë i plagosuri është një burrë i moshës rreth 50 vjeç, i cili është dërguar me urgjencë në spitalin rajonal të Vlorës, në gjendje të rëndë për jetën.

Kujtojmë që vetëm pak minuta më parë, në fshatin Peshkëpi të Vlorës, tre makina u përplasën me njëra-tjetrën, ku si pasojë mbetën të plagosur pesë persona. Dy prej tyre morën lëndime të lehta ndërsa tre të tjerët u transportuan në spital për mjekim të specializuar. 

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img