Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022
spot_img

Tjetër aksident i rëndë, makinat bëhen “copë” në Pogradec, një person i lënduar rëndë (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë është shënuar ditën e sotme në Pogradec, ku për pasojë një person ka mbetur i plagosur rëndë.

Bëhet me dije se në aksident janë përfshirë dy makina. Sic shihet edhe në foto përplasja ka qenë e fortë dhe makinat janë bërë “copë”.

albsig

spring

Si pasojë e këtij aksidenti një person është plagosur rëndë. Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjen dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img