Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
22 °
E martë, 28 Shtator, 2021
spot_img

Tiranë/ Merr flakë në ecje, shkrumbohet makina tek rreth-rrotullimi i Doganës (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një atomjet ka marrë flakë në ecje afër rreth-rrotullimit të Doganës në Tiranë.

Nuk dihen ende shkaqet e zjarrit dhe nëse ka të lënduar nga flakët.

Ndërkohë zjarrëfikësit kanë mbërritur në vendngjarje, ku po bëjnë të mundur fikjen e flkëve të automjetit.

Mësohet se gjendja e trafikut është rënduar shumë dhe kjo gjë ka shkaktuar tension tek shoferët.

Më shumë

spot_img