Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
77 %
0.5kmh
0 %
Die
20 °
Hën
29 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Tiranë, gjendet i pajetë roja i turnit të tretë në një servis

spot_img

Lajme të ngjashëm

75a0c8c9701bd174a454fc49cdfc80c3

Roja i një servisi në Tiranë është gjetur i pajetë.

I pajetë është gjetur Y. D., 58 vjeç, roja i turnit të tretë në një auto-servis në autostradën Tiranë-Durrës.

Në trupin e tij nuk janë konstatuar shenja dhune.

“Më datë 13.09.2020, rreth orës 07:21, në autostradën Tiranë-Durrës, në një auto-servis është gjetur i pajetë roja i turnit të tretë shtetasi Y. D., 58 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe paraprakisht dyshohet se vdekja ka ardhur nga shkaqe natyrale”, thotë policia.

Më shumë

spot_img