Tirana
scattered clouds
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
53 %
2.1kmh
40 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Tiranë, aksidentoi rëndë 5 vjeçaren, drejtuesi i mjetit largohet nga vendngjarja

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Tiranë, ku një 5 vjeçare është përplasur nga një automjet.

Ngjarja ka ndodhur ditën e sotme në  vendin e quajtur “Rrethrotullimi i Bathores” dhe raportohet se e aksidentuara është në gjëndje të rëndë shëndetësore.

Drejtuesi i mjetit, pas aksidentit është larguar nga vendngjarja, duke mos i dhënë asaj ndihmën e parë.

Policia po punon për kapjen dhe verifikimin e drejtuesit të mjetit.

Më shumë

spot_img