Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
82 %
2.1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
20 °
E premte, 24 Shtator, 2021
spot_img

Tiranë, 5 mësues të shkollës ‘Jeronim De Rada’ pozitivë me koronavirus

spot_img

Lajme të ngjashëm

7bd182e5ec7fa50158cc9a0cce5e6ed1

Ditën e sotme janë konfirmuar me koronavirus pesë mësues të shkollës 9-vjeçare ‘Jeronim De Rada’ në Tiranë.

Lajmi vjen vetëm një ditë para nisjes së vitit shkollor 2020-2021.

Burime për mediat bëjnë me dije se me fillimin e vitit shkollor këtë të hënë (14 shtator) mësuesit që kanë rezultuar pozitivë do të zëvendësohen.

Kujtojmë se ditën e sotme në vendin tonë u shënuan 3 viktima dhe 164 raste të reja me Covid-19.

Më shumë

spot_img