Hapësire reklamuese

Aktualitet

Tiranë, 21-vjeçari në kërkim, mori të miturën në shtëpi dhe e përdhunoi

Shkruar nga Newsbomb

Një 16-vjeçare nga Kamza është përdhunuar nga një i ri 21 vjeçar i cili është shpallur tashmë në kërkim nga policia e Tiranës.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur një javë më parë por e mitura e ka denoncuar rastin vetëm një ditë më parë në komisariatin e policisë në Kamëz. 21 vjeçari i akuzuar për përdhunim është shetasi me inicialet D.I.

Ngjarja ka nodhur në banesën e vetë 21 vjeçarit, i cili ka kryer marrëdhënie seksuale me të miturën pa dëshirën e saj.

“Materialet në ngarkim të ngarkim të D.I. u referuan nga Polici në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë për veprën penale: Marrëdhënie seksuale ose homoseksuale me dhunë me të mitur të moshës 14-18 vjeç, e parashikuar nga Neni 101 i Kodit Penal”, njofton policia.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese