Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
2.1kmh
0 %
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

Tirana zbukurohet, Veliaj premton një stinë të paharrueshme festash

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeqyteti ka nsiur zbukurimet me rastin e festave të fundvitit.

Veliaj ka postuar këtë foto ku Tirana ndriçon e gjitha nga dritat dhe zbukurimet e festave e ndërsa kryebashkiaku premton një stinë të paharrueshme.

“Është ajo kohë e vitit… Tirana zbukurohet gjer në çdo detaj për një stinë të paharrueshme festash”, shkruan Veliaj nga rrjeti social.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img