Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
37 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Tirana “zbrazet” të dielën, radhë të gjata në autostradë drejt plazhit (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Moti me diell dhe temperaturat e larta kanë bërë që banorët e kryeqytetit të nisen që në orët e para të mëngjesit drejt Durrësit dhe jugut të vendit. Koha ideale për plazh ka bërë që një pjesë e mirë e tiranasve të “braktisë” sot kryeqytetin.

Siç shihet nga video e mbërritur në redaksinë e newsbomb.al, autostrada Tiranë-Durrës, me drejtim qytetin bregdetar ka regjistruar radhë të mëdha mjetesh. Trafiku ka filluar në afërsi të një qendre tregtare dhe vazhdonte deri në Vorë.

Aktualisht, nuk ka raportime për trafik në autostradë dhe fluks të shtuar mjetesh.

Më shumë

spot_img
spot_img