Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
29 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Tirana sot pa drita, ja zonat ku do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike

spot_img

Lajme të ngjashëm

bc922d00ae97e76bfed788a7ba9b1f1b

Disa zona në kryeqytet do të kenë sot ndërprerje të energjisë elektrike për shkak të një remonti që parashikohet të bëhet nga ekipet e OSHEE.

Sipas njoftimit, për shkak të remontit të parashikuar në dy fidera të NST Qafë Mollë, sot më datë 22 shkurt gjatë intervalit kohor 10:00-13:00, do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë:

– Shupal, Selitë e Malit, Zall Dajt, Zall Bastar, Murrizë, Vilëz dhe Zgurë.

Më shumë

spot_img