Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Tirana “pushtohet” nga shiu dhe era e fortë, stuhia errëson kryeqytetin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e5c0d77232e9d68a70059a1792d7e12c

Era e fortë, shi dhe stuhia ka përfshirë ditën e sotme kryeqytetin.

Stuhia ka përfshirë të gjithë Tiranën duke shkaktuar, shira të rrëmbyshëm, thyrje të degëve të pemëve. Ndërsa disa zona kanë mbetur për disa momente pa energji elektrike.

Ndërkohë, i gjithë kryeqyteti është mbuluar nga retë e zeza, që paralajmërojnë mot akoma më të vështirë në orët në vijim.

Moti i keq ka përfshirë të gjithë vendin, ndërsa metologët kanë parashikuar se mori i keq do të përfshijë të gjithë vendin për disa ditë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img