Tirana
clear sky
-2.5 ° C
-2.5 °
-2.5 °
50 %
2.6kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Breshëri “zbardh” Tiranën, stuhia “godet” kryeqytetin (VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një stuhi e fuqishme shiu dhe breshëri ka përfshirë këtë pasdite kryqytetin. Në pak minuta, breshëri ka bërë “namin” në Tiranë  duke sjellë kështu dhe një ulje të temperaturave.

Stuhia me shi e breshër ka vijuar për pak minuta duke e shndërruar këtë pasdite të ngjashme me një ditë të vërtetë dimri.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img