Tirana publikon këngën e 100-vjetorit, lojtari bardheblu e feston nga shtëpia me vajzën e tij (VIDEO)

Publikuar tek: sport, më 22:27 28-07-2020 Tirana publikon këngën e 100-vjetorit, lojtari bardheblu e feston nga shtëpia me vajzën e tij (VIDEO) Ronela Hajati - Dj Sardi

Tirana është kampione e Kategorisë Superiore për këtë sezon. Bardheblutë e kanë fituar matematikisht titullin kampion dhe nesër do ta festojnë edhe zyrtarisht në ndeshjen e fundit ndaj Bylisit.

Klubi bardheblu sot ka publikuar edhe këngën festive për 100-vjetor që këndohet nga Ronela Hajati dhe DJ Sardi “bardh’e blu”.

Një këngë që iu ka pëlqyer shumë edhe disa prej lojtarëve të Tiranës në Basketboll.

Është lojtari bardheblu Redi Vogli që e ka postuar në rrjetet sociale këngën e re të Tiranës me vajzën e tij të vogël që është duke e kërcyer.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012169122695923
array(1) { ["section"]=> string(105) "tirana-publikon-kengen-e-100-vjetorit-lojtari-bardheblu-e-feston-nga-shtepia-me-vajzen-e-tij-video-215311" }