Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
4.1kmh
40 %
Mër
23 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Tirana plot e përplot me njerëz, baret dhe restorantet i ‘përvishen’ punës, bëhen gati për hapjen e madhe (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

c5e79c0be8a150e06ace4a3c39c7c104

Më 18 maj do të hapen kafenetë dhe restorantet.

Ky është një nga vendimet e qeverisë për lirimin e masave të marra kundër Covid 19.

Por ndonëse duhen edhe 6 ditë për t’u hapur zyrtarisht kafenetë dhe restorantet i janë përveshur punës.

Siç vihet re dhe nga fotot e LSA qytetarët kanë vërshuar nëpër rrugë e sheshe kurse bizneset janë hapur e brenda tyre po bëhen pastrime dhe punime. Pra po bëhen gati për hapjen e madhe.

1-11-640x427.jpg

2-9-640x397.jpg

5-3.jpg

7-3-640x427.jpg

8-3-640x399.jpg

Më shumë

spot_img