Hapësire reklamuese

Aktualitet

Tirana plot e përplot me njerëz, baret dhe restorantet i 'përvishen' punës, bëhen gati për hapjen e madhe (FOTO)

Shkruar nga Newsbomb
Foto nga lokalet ne Tirane

Më 18 maj do të hapen kafenetë dhe restorantet.

Ky është një nga vendimet e qeverisë për lirimin e masave të marra kundër Covid 19.

Por ndonëse duhen edhe 6 ditë për t’u hapur zyrtarisht kafenetë dhe restorantet i janë përveshur punës.

Siç vihet re dhe nga fotot e LSA qytetarët kanë vërshuar nëpër rrugë e sheshe kurse bizneset janë hapur e brenda tyre po bëhen pastrime dhe punime. Pra po bëhen gati për hapjen e madhe.

1-11-640x427.jpg

2-9-640x397.jpg

5-3.jpg

7-3-640x427.jpg

8-3-640x399.jpg

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese