Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
0kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Tirana pa drita nga data 27-29 maj, OSHEE njoftim të rëndësishëm: Ja ZONAT dhe ORARET

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f3903bc7066e558e34fc74192bfa01b8

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton se do të ketë ndërpreje të energjisë në Tiranë.

Sipas OSHEE stakimi do të bëhet nga data 27-29 maj. Shkak për ndërprerjen e energjisë është pasi do të kryhen punime në 8 kabina.

Njoftimi i plotë nga OSHEE:

Njoftim për abonentët Tiranë

Stakim i datës 27-29 maj

Vijojnë në Tiranë punimet për investimin në kabinat elektrike.

?27 maj, punime në 8 kabina

Kabina “Jora dhe Palushi”, ora 09:00-15:00

pa energji rruga “Teodor Keko” pjesërisht, tek Astiri

Kabina “Koceket”, ora 09:00-15:00

pa energji zona tek kthesa e Kamzës pjesërisht

Kabina “Ali Baushi 1” , ora 09:00-15:00

pa energji rruga “Kadri Roshi” pjesërisht

Kabina “Laprake 6”, ora 09:00-16:00

pa energji rruga “Riza Cuka” pjesërisht, rruga “Lord Bajron” pjesërisht

Kabina “Allias 2”, ora 09:00-15:00

pa energji rruga “Shyqyri Peza” pjesërisht, në Allias

Kabina 6 “Medreseja”, ora 9:30-15:00

pa energji rruga e Dibrës pjesërisht, tek Medreseja

kabina “Mine Peza 6/1”, ora 9:30-15:00

pa energji zona midis rrugës së Durrësit pjesërisht dhe rrugës “Mine Peza” pjesërisht

Kabina “Tripod”, ora 09:00-15:00

pa energji rruga “Mentor Xhemali” pjesërisht

? 28 maj, do të punohet në 6 kabina

kabina “Siri Kodra 2”, ora 9:30-15:00

pa energji zona midis rrugës “Karl Gega” dhe rrugës “Siri Kodra” pjesërisht

kabina “Usluga” ora 09:30-15:00

zona pranë ish-stacionit të Trenit, tek Ish Fidanishtja

Kabina “Malajzjan 1”, ora 09:00-15:00

pa energji rruga “Allaman Dervishi” pjesërisht, tek Pallatt e Malajzjanit

Kabina “Shkreli”, ora 09:00-16:00

pa energji rruga “Besim Fagu” pjeserisht, pranë rrugës “5 Maji”

Kabina “Laprake 5”, ora 09:00-16:00

pa energji rruga “Riza Cuko” pjesërisht, në Laprakë

Kabina “Njazi Meka 1” 09:00-15:00.

pa energji rruga “Njazi Meka” pjesërisht

 29 maj, punime në 2 kabina

Kabina Malajzjan 2, ora 09:00-15:00

pa energji rruga “Allaman Dervishi” pjesërisht, tek Pall e Malajzjanit

Kabina Euro 3D, ora 09:00-15:00

pa energji rruga e Shkodrës pjesërisht

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img