Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
0kmh
0 %
Sht
38 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
39 °
Mër
37 °
E shtunë, 31 Korrik, 2021

Tirana nesër pa drita, OSHEE: Në këto zona do të ndërpritet energjia elektrike, ja oraret

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

OSHEE ka njoftuar qytetarët se ditën e nesërme në disa zona në kryeqytet do të ndërpritet energjia elektrike për shkak të rikonstruksionit të kabinave.

Energjia do të ndërpritet në këto zona: Pjesërisht rruga “Eshref Frashëri” në zonën e “Don Boskos”, rruga “Riza Cuka” në Laprakë, rruga “Besëlidhja” dhe Reparti 5009 në Bathore.

Njoftim për abonentët #Tiranë:

Stakim, 8 korrik

Në vijim të investimit për rikonstruksionin e kabinave, nesër 8 korrik, do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë:

10:00-16:00

Pjesërisht rruga “Eshref Frashëri” në zonën e “Don Boskos”, rruga “Riza Cuka” në Laprakë

09:00-16:00

rruga “Besëlidhja” dhe Reparti 5009 në Bathore.

Më shumë

spot_img
spot_img