Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
23 °
E martë, 4 Tetor, 2022

Tirana nesër pa drita në disa zona, OSHEE njofton banorët për oraret

spot_img

Lajme të ngjashëm

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton banorët e Tiranës për ndërprerjen e energjisë elektrike në disa zona. Shkak janë remontet që do të kryhen në disa fidera.

Në vijim të investimit për mirëmbajtjen e rrjetit, në datën 15 qershor gjatë intervalit kohor 09:00-15:00 do të kryhen remonte në disa fidera të NST Qafë Mollë, NST Valias, NST Dinamo dhe NST Farkë.

Pa energji do të mbeten këto zona në Tiranë:

9:00-15:00 – Pjesërisht:  Shën Mëri, Dom , Fag , Derje, Mullet, Ibë, Gurrë, Pëllumbas, Zgafnor, Valias

10:00-14:00 – Pjesërisht: Zall Herr, Bovillë

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img