Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
39 %
5.1kmh
0 %
Enj
17 °
Pre
24 °
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

Një pjesë e Tiranës nesër pa drita, ja oraret dhe zonat ku do ketë mungesë energjie

spot_img

Lajme të ngjashëm

147e903cbecb40848a7bf03f3a130471

Ditën e nesërme, nga ora 09:00 deri në orën 14:00 do ketë mungesë energjie në zonën e Selitës, kryesisht Kopshti Botanik dhe Misto Mame.

Shkak është remonti i parashikuar në NST Selitë. Njoftimi bëhet me dije nga vetë OSHEE, përmes një shënimi në facebook.

Njoftim për abonentët Tiranë

Stakim, 18 qershor

Për shkak të remontit të parashikuar në NST Selitë, në datën 18 qershor gjatë intervalit kohor 09:00-14:00 do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë

Pjesërisht zona e Kopshtit Botanik, Biznese në zonen e “Misto Mames”

Më shumë

spot_img