Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
37 %
7.2kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
34 °
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
E premte, 23 Korrik, 2021

Tirana nesër 4 orë pa drita, OSHEE: Në këto zona do të ndërpritet energjia elektrike

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

OSHEE ka njoftuar qytetarët se ditën e nesërme në disa zona në kryeqytet do të ndërpritet energjia elektrike për shkak të rikonstruksionit të kabinave.

Energjia do të ndërpritet në këto zona: zona pas Stadiumit Air Albania dhe zona pas Ambasades Franceze.

Njoftim i plotë:

Stakim, datë 9 Korrik📍

Në vijim të remonteve të planifikuara, në datën 9 korrik, në  intervalin kohor 🕘09:00-13:00,  do të stakohet energjia për tu punuar në  kabinën “Dervish Hima 2″/ Nst  Qendër.

Pa energjia pjesërisht : zona pas Stadiumit Air Albania dhe zona pas Ambasades Franceze.

Më shumë

spot_img
spot_img