Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
2.1kmh
0 %
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
Mar
12 °
Mër
11 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

Tirana në festë, prindër dhe fëmijë dalin në rrugët e kryeytetit për të festuar Ditën e Verës

Lajme të ngjashëm

Më shumë