Hapësire reklamuese

Aktualitet

Tirana ja kalon edhe New York, ndez dritat e pemës së Krishtlindjeve (VIDEO)

Shkruar nga Newsbomb

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka postuar në rrjetin social “Facebook” një video ku ndizen dritat e pemës në qendër të kryeqytetit.

Mesa duket në Tiranë ka mbërritur atmosfera e festave të fundvitit, përpara se në New York-un e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, pasi atje është vendosur vetëm ylli i pemës dhe nuk jane ndezur dritat.

Vetë kryebashkiaku është shumë entuziast për këtë fakt.

"I keni gati pulovrat me kaprolla?

Përgatitjet e fundit para se Fshati i Festave më i bukur në rajon të hapet këtë fundjavë, për fëmijët nga 1 gjer në 100 vjeç!", shkruan Veliaj.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese