Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

Aktualitet

Tirana feston Ditën e Verës, opozita nuk ndal protestat, të rinjtë marshim: Rama ik!

Shkruar nga Newsbomb

Ndonëse Tirana feston sot Ditën e Verës pasi u vendos të shtyhej për shkak të kushteve jo të përshtashme të motit më 14 mars, nga ana tjetër opozita nuk ndal protestat.

Të rinjtë e Lëvizjes Rinore për Integrim dhe FRPD, kanë zhvilluar sot një tjetër marshim.

Me posterat në duar 'Rama ik', ata kanë marshur kundër përdorimit të hedhjes së gazit lotsjellës nga policia.

54203924_2061344613900945_4621720865917108224_n.jpg

54200845_2523179514422525_8888272091351089152_n.jpg

54514968_301559457189794_3160903279097937920_n.jpg

54374662_394660011367999_2060123635242237952_n.jpg

54256304_590901064760120_3952973713237868544_n.jpg

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese