Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Tifozja spanjolle “flakëron” rrjetin, zhvishet para kamerës (VIDEO)

Shkruar nga Newsbomb

Marzhe Ponce de Leon, është një prej tifozeve më të flakta të Chivas. Seksbomba e rrjeteve sociale nuk nguron asnjëherë të tregojë dashurinë e saj për djemtë e “Kopesë së Shenjtë”.

Ajo sërish ka përshëndetur ndjekësit e saj e veshur me bluzën e Chivas.  Modelja e “OnlyFans”  ndezi rrjetin me bluzën e skuadrës së zemrës së saj dhe me të brendshme të cilat i lënë shumë pak vend imagjinatës.

Ajo komentohet shpesh herë edhe për fotot e saj të guximshme ku nuk nguron së treguari trupin bombastik. Pas fotos me bluzën e skuadrës së zemrës, modelja ka postuar në InstaStory disa video vetëm me të brendshme dhe mund të themi me plot gojë që i ka ngritur sërish temperaturat!

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese