Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Tifozja angleze tërbon ndjekësit, shfrenohet me fotot e nxehta në shtrat

Shkruar nga Newsbomb

Përveçse një nga vajzat më seksi, Ambera Peixh njihet edhe si një nga tifozet më të çmendura angleze.

E shohim mjaft aktive të rrjetet sociale aty ku të gjithë vëmendjen e ndjekësve marrin format bombastike që Ambera ka. Së fundmi, ajo ka vendosur që “të çmendë”ndjekësit, dhe ku më mirë se me dis foto “të nxehta” mund ta arrinte këtë gjë.

Ajo ka postuar disa foto me të brendshme ngjyrë rozë dhe ajo çfarë bie në sy, sigurisht që janë format seksi që ka.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese