Tifozët sherr me thika në mes të rrugës (FOTO-VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 15:52 03-08-2018 Tifozët sherr me thika në mes të rrugës (FOTO-VIDEO) Foto nga sherri

Dy burra kanë mbetur të palgosur pas një përleshje me thika mes tifozëve në qytetin e Osijek në Kroaci.             

Një orë përpara se sherri të niste tifozët e Rangers dhe Osijek, kanë filluar të zihen pasi kanë hedhur flakadanë në drejtim të njëri-tjetrit.

E gjithë skena e dhunës është kapur nga kamerat e rrugës, e ndërsa kalimtarët kanë telefonuar menjëherë policinë.

Ndërkohë, dy burrat 24 e 40 vjeç kanë mbetur të plagosur pasi janë qëlluar me thikë, nga disa persona të cilët kishin vendosur kapuçë.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Një “lojë” tjetër më e rrezikshme se “Balena blu” po përhapet në Whatsapp, shtyn adoleshentët drejt vetëvrasjes
Sot është dita e Ester: Arsyeja pse duhet t’ju thoni 'ju dua shumë' të afërmve tuaj »
Article Logic
Execution time: 0.010442972183228
array(1) { ["section"]=> string(57) "tifozet-sherr-me-thika-ne-mes-te-rruges-foto-video-130044" }