Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
40 %
1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
34 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022
spot_img

Tifozët holandezë “zbarkojnë” në Durrës, ja si po e kalojnë natën para finales së madhe (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Tifozët holandezë kanë mbërritur sot në Shqipëri, një natë para finales  së madhe të Conference League, ku italianët e Romës dhe holandezët e Feynoord,do të përballen për kupën e këtij eventi të rëndësishëm.

Përveç Tiranës, tifozët holandezë janë vendosur në Durrës, duke shfrytëzuar temperaturat e larta e duke iu dhënë mundësinë për të bërë plazh.  

albsig

spring

Ata kanë kaluar pasditen e sotme në bregdetin e Durrësit, teksa konsumojnë birra në lokalet buzë detit dhe këndojnë. Ndërsa ditën e nesërme, ata do të  shoqërohen ditën e nesërme drejt kryeqytetit nga forcat e policisë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img