Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
36 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022
spot_img

Tifozët e Feynoord festë në Pedonale dhe te “Rruga e Salës”, pamje nga atmosfera në Tiranë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Trazirat e natës së kaluar në Tiranë janë harruar shpejt dhe tifozët holandezë të Feynoord i janë rikthyer festës. Dy fan zonat e tyre, te Pedonalja dhe “Rruga e Salës”, janë kthyer sot në mjedise hareje.

Siç shihet dhe nga pamjet që ka siguruar newsbomb.al paraditen e kësaj të mërkure, mbështetësit e ekipit të Feynoord kanë marrë birra dhe kanë nisur të kërcejnë e këndojnë me këngët e tyre.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img