Hapësire reklamuese

Aktualitet

Tifozët e Feynoord festë në Pedonale dhe te "Rruga e Salës", pamje nga atmosfera në Tiranë

Shkruar nga Newsbomb
Tifozët e Feynoord festë në Pedonale dhe te "Rruga e

Trazirat e natës së kaluar në Tiranë janë harruar shpejt dhe tifozët holandezë të Feynoord i janë rikthyer festës. Dy fan zonat e tyre, te Pedonalja dhe "Rruga e Salës", janë kthyer sot në mjedise hareje.

Siç shihet dhe nga pamjet që ka siguruar newsbomb.al paraditen e kësaj të mërkure, mbështetësit e ekipit të Feynoord kanë marrë birra dhe kanë nisur të kërcejnë e këndojnë me këngët e tyre.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese