Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
1 °
E premte, 21 Janar, 2022

“Tifozat Kuq e Zi”, aksion për grumbullim ndihmash, solidaritet me të prekurit nga përmbytjet

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

tifozat kuq e zi aksion per grumbullim ndihmash solidaritet me te prekurit nga permbytjet

Një nga grupet e tifozerisë më aktiv të Kombëtares Shqiptare “Tifozat Kuq e Zi”, kanë njoftuar për aksionin e mbledhjes së ndihmave të cilat do të shkojnë në ndihmë të familjeve të prekura nga përmbytjet.

“Tifozat Kuq e Zi kanë nisur aksionin për grumbullimin e ndihmave për familjet e prekura nga përmbytjet dhe ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij aksionit duke dhënë kontributin tuaj”, njoftohet në faqen e tyre të “facebook”.

TKZ bën thirrje për solidaritet, dhe fton të gjithë të kontribuojnë duke ndihmuar sado pak të prekurit nga përmbytjet.

Kliko këtu për të shkuar te faqja e vënë në dispozicion nga TKZ.

Sipas “Tifozave Kuq e Zi” ky aksion zgjat 5 ditë, nga data 7 deri më 12 shkurt 2015, dhe ndihmat e grumbulluara do të dërgohen tek njerëzit në nevojë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img