Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

‘Ti s’di asgjë nga gazetaria, je zero para meje’, DEBAT mes Bollinos dhe Gjekmarkajt: Ti s’do Italinë e jo më të duash Shqipërinë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a565fd3e0ec9042c52ce7b06c85f9664

Debati mes analistit Agron Gjekmarkaj dhe botuesit Karlo Bollino ka vazhduar sonte në studion e “open”.

Gjekmarkaj u shpreh kundër kandidimit të Çomos si deputete duke thënë se do ishte mirë që ta refuzonte pasi jemi në një situatë të vështirë që nuk është menaxhuar siç duhet.

Ndërkohë Bollino iu kthye duke i thënë se ai nuk merr vesh nga gazetaria dhe nuk i jep dot leksione në këtë fushë.

Gjekmarkaj: Ore më thuaj ti mua, e ka menaxhuar mirë Rama situatën e kovidit? I ka përmbushur kërkesat e qytetarëve? Hë ma thuaj, ky ka fshehur shifrat more. Apo harrove që doli Najada Çomo dhe përgënjeshtroi?

Bollino: Po çfarë pandemie thoni, gjithë bota është në krizë. Italia e mbani mend çfarë ndodhi nuk kishte kapacitete, nuk kishte mjekë, njerëzit vdisnin.

Gjekmarkaj: Po lëreni Italinë se unë e njoh më mirë se ju që jeni italianë.

Bollino: Ju nuk merrni vesh nga gazetaria fare, jeni zero. Jo vetëm ju, por askush nuk mkë jep dot leksione gazetarie mua. Me gjithë respektin që kam për ju dhe kolegët tuaj.

Gjekmarkaj: Po faleminderit për respektin, por nuk e njeh Italinë më mirë se mua ti.

Bollino: Ti shiko SHBA, me gjithë atë sistem shëndetësor që ka dhe ka kaluar mbi 500 mijë viktima, çfarë do të thotë kjo, që gjithë bota është në krizë nga pandemia.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img