'Ti nuk e di çfarë dashurie kam për ty', reperi shqiptar i bën urimin special të bijës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:23 22-05-2019 'Ti nuk e di çfarë dashurie kam për ty', reperi shqiptar i bën urimin special të bijës

Sot për reperin shqiptar, Fajt, i njohur për këngën ‘Ca bon për mu’ është një ditë e veçantë.

Vajza e tij, Lanika feston ditëlindjen e parë.

Lajmin të ditur e ka bërë vetë reperi, i cili i ka dedikuar dhe një urim tepër të veçantë vogëlushes.

‘Qika jem deri sa te rritesh e te behesh prind vet nuk e din se cfare dashnije kam per ty, dashni pa limit, pa fund. Babin ki me pas mbeshtetje per gjithcka. Urime ditelindja qika jem ti uroj te gjitha te mirat e kesaj bote Lanika jem’, shkruan Fajt përbri fotove.

-640-0-5ce58cd28a108.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012187004089355
array(1) { ["section"]=> string(90) "ti-nuk-e-di-cfare-dashurie-kam-per-ty-reperi-shqiptar-i-ben-urimin-special-te-bijes-165344" }