‘Ti më ndryshove jetën’, Klea Huta poston foton e ëmbël me djalin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:46 06-06-2020 ‘Ti më ndryshove jetën’, Klea Huta poston foton e ëmbël me djalin

Çifti i njohur, Klea Huta dhe Elgit Doda dy ditë më parë janë bërë prindër.

Lajmin e bukur e bëri me dije vetë moderatorja. Çifti me padurim po e prisnin ardhjen në jetë të djalit të tyre. Të voglin ata e kanë pagëzuar me ermrin e veçantë Krid.

Moderatorja po përjeton ndjesinë më të bukur të të qenurit nënë dhe këtë e ka dëshmuar dhe me fjalët e saj. Me anë të një postimi në Instagram shihet Kridi që i ka kapur gishtin ndërsa mbi foto moderatorja ka shkruar: ‘Ti më ndryshove jetën’.

Sakaq, të gjithë po presim me padurim të shohim portretin e të voglit.

Screenshot_5.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010006904602051
array(1) { ["section"]=> string(69) "ti-me-ndryshove-jeten-klea-huta-poston-foton-e-embel-me-djalin-209260" }