Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Sht
33 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
39 °
Mër
40 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

“Ti më dhe arsye për të buzëqeshur”, Adelina Ismaili i ben dedikimin e ndjerë dashurisë së saj më të madhe: Je krenaria ime

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Adelina Ismaili është ndër këngëtarët më të dashura për shqiptarët. Vitet kalojnë por ajo vazhdon tëm mbetet diva e muzikës shqiptare dhe një nga femrat më të bukura të showbizit.

Së fundmi Adelina ka publikuar një foto në pishinë me të birin, teksa shihen duke shijuar praninë e njëri-tjetrit  dhe verën e nxehtë.

Krah fotos këngëtarja i ka dedikuar dashurisë së saj më të madhe disa fjalë mjaft të ndjera.

Duke shpejguar në rreshta gëzimin dhe lumturinë që i ka dhënë i vogli i saj e duke e lidhur motivin e gëzimit me të, ajo ka shkruar: “Ti je zemra ime, ti je shpirti im, krenaria ime, lumturia ime. Ti më dhe arsye për të buzëqeshur. Gëzimi im më i madh, djali im”.

sdfswefwg3eg3g

Më shumë

spot_img
spot_img