Tirana
broken clouds
17.3 ° C
17.3 °
17.3 °
70 %
3.6kmh
75 %
Enj
19 °
Pre
20 °
Sht
17 °
Die
21 °
Hën
23 °
E enjte, 13 Maj, 2021
spot_img

“Ti këndo, unë jetoj me zërin tënd”, e fejuara i bën dedikimin e ndjerë Shpat Kasapit: Nuk lodhem duke pritur…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Shpat Kasapi ka marrë dedikimin më të ndjerë nga e fejuara, Selvije Jao.

Bukuroshja ka bërë një postim në rrjetet sociale për gjysmën e saj më të mirë.

Ajo shkruan se ndihet me fat që dëgjon çdo ditë zërin e këngëtarit dhe se nuk lodhet duke e pritur me orë të tëra nëpër koncerte.

“Sa me fat jam që dëgjoj çdo ditë zërin tënd, nuk lodhem duke pritur me orë të tëra në çdo aktivitet tëndin, shpirt. Ti këndo unë jetoj me zërin tënd”, shkruan Selvija.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img