Tirana
broken clouds
17 ° C
17 °
17 °
94 %
0.5kmh
75 %
Mar
22 °
Mër
22 °
Enj
18 °
Pre
20 °
Sht
22 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

“Ti je palaço, je pederast”, plas keq mes Frrok Çupit dhe Lefter Maliqit, analisti heq mikrofonin dhe braktis emisionin

spot_img

Lajme të ngjashëm

Analisti Frrok Çupi dhe deputeti Lefter Maliqi kanë debatuar me tone të ashpra paraditen e sotme, teksa të dy ishin të ftuar në një emision politik, për rezultatin e  zgjedhjeve të 25 prillit.

Ka qenë deputeti Lefter Maliqi ai i cili në debat e sipër i ka thënë Frrok Çupit se ai ishte i shitur. Por, ky i fundit reagoi menjëherë dhe më pas të dy kaluan në ofendime personale. “S’mund të më thuash mua je i shitur, nuk ta lejoj edhe pse je polic”, i tha Çupi Lefter Mqliqit në emisionin “Breaking”.

Biseda agravoi në ofendime nga më të ndryshmet; “Ti je palaço, je pederast” i thanë ata njëri-tjetrit, me analistin Frrok Çupi që zgjodhi të hiqte mikrofonin dhe të largohej nga studio.

spot_img

Më shumë

GSH

Koha Jone

Fjala

RD

Dita

spot_img
spot_img