Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
73 %
1kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
34 °
Hën
28 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

‘Ti je ai që më plotëson’, Dafina Zeqiri tregon çfarë di të bëjë i dashuri i saj, ky është gjesti i ëmbël i DJ Geek për këngëtaren (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

1021148d381caf52093982f3447374ac

Dafina Zeqiri dhe Dj Geek pasi konfirmuan lidhjen e tyre, duke e bërë publike pak muaj më parë, postojnë dhe komentojnë njëri-tjetrin në rrjete sociale.

Këngëtarja publikoi disa foto nga bashkëpunimi me Ylli Limanin, ku shfaqej e veshur me një kostum të bardhë dhe krahas tyre shkruante: Ti je ai që më plotëson.

Por pas këtij postimi, Dj Geek nuk hezitoi t’i përgjigjej Dafinës, duke shkruar: E di, teksa e shoqëron me një emoji me zemër të kuqe.

133799886_150583479904523_7806858284373216572_n.jpg

Dafina nuk është ndalur me kaq, pasi ajo ka postuar në InstaStory një foto ku tregon një pjatë me ushqim të përgatitur nga partneri i saj.

“Një Dj që di të gatuajë”- shkruar Dafina Zeqiri krahasa fotos.

157187595_130052512355775_7686842839630872399_n.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img