Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
1kmh
75 %
Sht
13 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
E shtunë, 3 Dhjetor, 2022

“Ti bën reklama pornografike moj, ku ke nivel ti!”, historiani fyen “live” Zhaklin Lekatarin: T’i numëroj dashnorët! Gazetarja ndërpret emisionin

spot_img

Lajme të ngjashëm

Tema e diskutimit “Ligjërimi i poligamisë” ka shkaktuar debate të ashpra mes Zhaklin Lekatarit dhe historianit, Olsi Jazexhiut ditën e djeshme në “Ftesë në 5”.

Në një moment teksa komentonte për këtë pjesë, Jazexhiu u përplas verbalisht me Lekatarin, madje duke e ofenduar dhe kjo bëri që moderatorja Bierta Sulo të kërkonte që ai të linte emisionin.

Pjesë nga debati:

Jazexhiu: Ti bën reklama pornografike, nuk ke turp. Për t’iu rritur klikimet Bietës.

Lekatari: Kështu vishen aktoret pornografike. Po tregoni nivelin tuaj.

Jazexhiu:  Po ku ke nivel ti moj! Ti po degjeneron shoqërinë shqiptare.

Lekatari: Ju sapo dështuat.

Jazexhiu: Avash se më preke.

Jazexhiu: Nëse Zhaklina do të  bëjë sherr me mua, le të bëjmë sherr, ia numeroj të gjithë dashnorët unë Zhaklinës.

Gazetarja: Kjo që po thua është e turpshme. Si mision familjar keni mbrotjen e grave shqiptare.

Lekatari: Ju keni kryer sot shumë vepra penale publikisht. Ju jeni një zë antishqiptar, ju doni që të zhbëni identitetin shqiptar, por ne nuk do t’ua lejojmë.

Jazexhiu: Po mirë moj zemër si të duash ti, ta prishim ne ty!

Gazetarja: Më vjen keq, në të tilla nivele nuk mund të vazhddojë bashkëbisdimi.

Më shumë
spot_img
spot_img