Tirana
overcast clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
70 %
2.6kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Thyen rregullin numër 1, banorët e BBV paralajmërohen: Të gjithë bëni gati valixhet…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Të jesh banor i Big Brother Vip (BBV) ka të mirat dhe të këqijat e saj. Një ndër rregullat kryesorë në këtë emision është se banorët gjatë gjithë kohës duke të kenë mikrofonin hapur.

Por si duket banorët e kanë thyer për herë të dytë këtë rregull.

Mbrëm, në shtëpinë e Big Brother ka ardhur një zarf, të cilin e ka lexuar Sheila, ku thuhej se për këtë shkelje do të ndëshkohen.

“Banorë, në fillim të programit jeni paralajmëruar se nëse do të vazhdoni të thyeni rregullat, do të penalizoheni. Disa prej jush kanë fikur me qëllim mikrofonin dhe kanë folur duke pëshpëritur, duke thyer kështu rregullin numër një të Big Brother, që është transparenca me publikun. Prandaj, vëllai i madh ka vendosur që ditën e martë t’ju penalizojë të gjithëve. Bëni gati valixhet të gjithë.” është shkruar në zarf.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img