Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
2.6kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
4 °
E premte, 21 Janar, 2022

Thyen rregullat e karantinës! Gjobitet moderatorja shqiptare, revoltohet me policët: Ti kur je në shtëpi vetëm përdor prezervativ? (VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a41312d46d32259b0af4cea32031bb79

Moderatorja Einxhel Shkira ka shkelur rregullat e vendosura nga qeveria për parandalimin e përhapjes së koronavirusit.

Ajo është gjobitur nga policia, pasi ka dalë në rrugë pas orës 22:00, ndërkohë që nuk kishte vendosur as maskën.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Einxhel është shprehur e indinjuar për të gjithë ngjarjen e ndodhur.

Sipas saj ajo ishte vetëm në rrugë dhe nuk kishte pse të vendoste maskën, pasi në rrugë nuk kishte njerëz që mund t’ua ngjiste virusin.

 “Ky muhabeti i karantinës në orën 10 paska qenë serioze, nuk ka qenë shaka. Sapo kalova 2 patrulla, të parës i kalova, të dytës te lagjja më ndaluan dhe më thanë se sapo bëra 2 shkelje. Isha jashtë orarit dhe nuk kisha maskë. Nëse unë e kam kaluar Covidin dhe nuk ka kush ma ngjit më dhe nuk kam kujt t’ua ngjis pse duhet ta mbaj maskën. Nëse unë jam vetëm në rrugë pse duhet ta mbaj maskën? Ti kur je në shtëpi vetëm përdor prezervativ?” shprehet moderatorja në videon e publikuar në Instastory. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img