Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
21 %
2.6kmh
0 %
Enj
21 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Thyejnë xhamat dhe futen në shtëpi, grabitësit rrëmbejnë kasafortën me euro në Lushnje

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a2605d691b30cf4023c527389ae3f98a

Një banesë është grabitur në Lushnjë dhe autorët kanë rrëmbyer kasafortën që përmbante 4 000 euro.

Autorët e grabitjes të cilët ende nuk janë identifikuar kanë hyrë në banesën e L. Dervishit përmes dritares pasi kanë thyer xhamat.

Pasi kanë kontrolluar banesën kanë marrë me vete një kasafortë hekuri që përmbante 4 000 euro.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Gafur Muço”, në Lushnje. Policia po vijon hetimet për identifikimkn e autorit dhe arrestimin e tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img