Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“Thuaji të japë c*cë”, Egla debaton me Meritonin, Ilnisa: S’të ka dhënë Zoti fëmijë

Shkruar nga Newsbomb
“Thuaji të japë c*cë”, Egla debaton me Meritonin,
Debatet e ashpra që shkojnë deri në personale vazhdojnë në Big Brother VIP. Këtë herë ka pasur një përplasje mes Eglës, Meritonit dhe Ilnisës. Gjithçka ka nisur pasi Meritoni me ironi ka thirrur Eglën “teta”, kjo e fundit i është përgjigjur duke e trajtuar si fëmijë dhe përkëdhelur në fytyrë. “Je bebush se ne kështu i drejtohemi fëmijëve. O zemra e tetës ti”, u shpreh Egla. Kur në debat u fut dhe Ilnisa për t’i dalë në mbrojte të dashurit të saj, Egla nuk ia ka përtuar duke e ironizuar dhe këtë të fundit. “Thuaji mamit të të japë i çikë c*cë, atje te krevati”, i tha Egla Meritonit, referuar gazetares. Po debati shkoi edhe më tej kur Ilnisa i shkoi aktores edhe  tha se “ndaj Zoti s’te ka dhënë mundësinë që të ketë fëmijë”.
Pjesë nga debati: Egla: Zemra e tetës, kush të ka harruar ty këtu. Ne i trajtojmë fëmijët me dashuri, po ma jep t’i konfidencën. Ilnsa: O model, o mjerim. O e mjerë, o lojtare skandaloze. O turpi i shoqërisë Egla: Thuaji mamit të të japë i çik cicë, i cikë mami. Meriton: Teta Eglantina Ilnisa: S’ta ka dhënë Zoti ty mundësinë të kesh një fëmijë. Egla: Mund të kem kur të dalë, s’më ka ardhur akoma qejfi për të pasur Ilnisa: Uroj shumë, të pastrosh edhe imazhin që e ke siç e ke.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese