Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
3.1kmh
75 %
Sht
15 °
Die
15 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 27 Nëntor, 2021
spot_img

‘Thonë se dhe unë po plakem me ty’, Marjana Kondi i bën urimin emocionues bashkëshortit për ditëlindje

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

51ca3d1127bd017467ece184d2a1724b

Sot për aktoren e njohur Marjana Kondi është një ditë e veçantë, pasi bashkëshorti i saj feston ditëlindjen.

Përmes një foto të publikuar në Instagram, ajo i ka dedikuar partnerit të zemrës një urim emocionues.

Ndër të tjera, Marjana tregon se ata së bashku kanë 39-vite dhe dashuria nuk ka moshë.

‘Thone se sot behesh 65 vjet! Thone se dhe une po plakem me ty.Sa thone e do thone rini e pleqeri por harojne se shpirti eshte gjithmon ‘i njejti’!Ti athere lexoje degjoje muzik intiligjent genetikisht dhe sot akoma me shume king modern dhe qet! Dashuria nuk ka moshe.As nuk plaket as rinihet.Ajo lindi me ne dhe do vdesi me ne.C’rendsi ka nese po plakemi?E rendsishme eshte se une kam nje arsye per te festuar,sepse sot ne te dy behemi 39 vjet! Le te thone c’te duan rudhat qe fshihen nen lekure, por ato nuk kane guxim te na i thone ne sy! Gezuar i dashur diten e lindjes!’, shkruan Kondi.

Screenshot_11.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img