Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
0kmh
20 %
Hën
35 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
26 °
E hënë, 8 Gusht, 2022
spot_img

‘Thonë që macet me qentë nuk shkojnë’, mesazhi i koduar i Metës nga Bosnja (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti Ilir Meta ka dhënë këtë mëngjes një tjetër mesazh të koduar nga Bosnja.

albsig

Kreu i shtetit ka publikuar pak minuta më parë një video në mediat sociale, ku shfaqet me një qen në dorë, teksa ka shëtitur me të.

“Ju përshëndes me Darkon mikun tim më të ri këtej, pas një shëtitje të këndshme. Përshendes Sashën macen time të dashur, pasi ngjajnë shumë dhe shpresoj të takohen së shpejti. Thonë që macent dhe qentë nuk shkojnë por ky nuk është rasti”, ka thënë Meta duke i dhënë mesazhit edhe ngjyrime politike.

Kreu i shtetit ndodhet në Bosnje teksa ka marrë pjesë në Samitin e Procesit të Bashkëpunimit të Evropës (SEECP).

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img